Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik tabletet érdemes megvenni?

Melyik tabletet érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Helló. Táblagépet szeretnék venni. Leginkább videók nézegetésére talán kisebb játékokra is használnám. Meg persze netezésre. Melyik tablet lenne jó erre? Meg a méretében kicsit szeretnék nem olyan hatalmasat és vastagot. Melyik márka jó? Akiknek van tabletjük milyen fajtát vettek? Meg vannak elégedve vele? Ja meg utazáshoz ugye ha nincs wifi akkor kéne sim kártya bele olyan kéne amihez lehet betenni és akkor pl. kirándulásoknál is tudnék netezni. Mobilom az ugye van de eléggé régi és kicsi de nem szeretném lecserélni mert szeretem, ezért akarok vennie egyet mit ajánlotok?

2019. dec. 8. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Csak iPad, elég a sima (nem kell Air vagy Pro), nemrég jött ki belőle új.
2019. dec. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
2019. dec. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 xKakashix ***** válasza:

ha tényleg gyors és fluid (akadásmentes) élményt szeretnél és játszani is akarsz (komolyabb játékokkal is) akkor ipad-nél tényleg nincs jobb választás jelenleg, nem olcsó az tény, de megéri és sokáig fog szolgálni..

azt nem mondtad mennyi rá a kereted, jó lenne tudni

2019. dec. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Keretet még nem tudom, igazából ha jó megéri akkor bármennyi lehet, mert gyűjtök rá pénzt majd ls megveszem :D.
2019. dec. 8. 21:18
 5/10 xKakashix ***** válasza:

akkor 1. ajánlatom: [link]

mivel írtad, hogy nem szeretnél nagyot és fontos lenne a 4g is, én tabletem is 8", nekem ez a tökéletes méret


ha kicsivel nagyobbat szeretnél:

[link]

azért nem a 32GB, mert az manapság már igen csak kevés, de ha az is elég neked, akkor az olcsóbb

2019. dec. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem videózásra és mobil böngészésre bőven elég egy olcsóbb tablet, pl. ezek:

[link]

[link]

2019. dec. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 xKakashix ***** válasza:
amit linkeltél Huawei-t, pont olyanom van csak wifi only-s, nem rossz kis, tablet, böngészésre teljesen jó vagy 1-2 kisebb játékra, esetleg videónézésre.. csak ezen már látszódik, hogy nem olyan gyors és vannak akadások.. de egyébként korrekt is tablet, ha nem akarsz sokat költeni
2019. dec. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja hogy gyors is legyen? :) Akkor tényleg marad az iPad mini... bár annak 4:3 arányú a kijelzője, ami filmnézésre nem ideális. Miért nem veszel inkább egy nagyobb telefont? A régit sem kell kidobni.
2019. dec. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocs, azt hittem, a kérdező kommentelt, furcsálltam is... Meg kéne tanulnom olvasni...
2019. dec. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 xKakashix ***** válasza:
semmi :D hát gondolom olyat szeretne venni ami sokáig szolgálja majd, ezért lenne az ipad mini a legjobb megoldás.. én is nagyon gondolkodtam rajta, de most nem szeretnék ennyit "kidobni" érte :D
2019. dec. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!