Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A witcher 3-ban mennyire erős...

Egyember16 kérdése:

A witcher 3-ban mennyire erős a felnőtt tartalom?

Figyelt kérdés
Gondolok én itt főként szexuális értelemben.

2019. dec. 9. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
akad
2019. dec. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2019. dec. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem durva😂
2019. dec. 9. 21:22
 4/13 anonim válasza:
7%

Eléggé erős. Sajnos a Witcher 3-ban a nők ábrázolása még mindig nem egyezik meg a fejlett társadalmakban elfogadott elvárásokkal. Szexista módon ábrázolja a nőket, tárgyiasítja őket és annyi szerepük van csak a játékban, hogy a férfiak nemi vágyait kielégítsék a látványukkal. Ez nagyon megalázó dolog a női játékosokra nézve.

Én emiatt nem ajánlom a Witcher 3-at senkinek sem. Mostanában a Battlefield ötödik részével játszok és nagyon elégedett vagyok vele. Ha érdekelnek a lövöldözős játékok, akkor próbáld ki!

2019. dec. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#4 mert az ugye elképzelhetetlen hogy egy KITALÁLT világ másmilyen legyen mint amiben élünk. a witcher egy fantasy sorozat, tehát NEM a mi világunkban játszódik. innentől kezdve a szerző olyannak írja meg, amilyennek akarja. ha mondjuk fordítva lenne, tehát a férfiak lennének másodrangú szerepben, akkor is hisztiznél, hogy ez márpedig szexista? vagy jóízűen bólogatnál, hogy micsoda pofont kapott a patriarchy?
2019. dec. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 amúgy azt vágod, hogy Ciri kicsoda és milyen szerepe van? persze hogy nem, láttál pár sex scenet Yeneferrel meg Trisszel, és leszűrted, hogy na a nők már megint csak dekorációnak vannak. javaslom, hogy nézz utána annak, amiről okoskodni akarsz.
2019. dec. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#4 Én sem értek egyet veled.
2019. dec. 9. 22:17
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

# 4

Szélsőséges feminista, természetellenes, impotens duma.

2019. dec. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A négyes tuti trollkodik, ne etessétek.
2019. dec. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Miért is lett törölve a kommentem? És csak az enyém?
2019. dec. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!