Melyiket éri meg jobban megvenni (Nintendo Switch VS. PS5)?

Figyelt kérdés
Már az elején leszögezném hogy csak az válaszoljon aki érvelni is tud nemcsak a saját szimoátiája irányítja. Próbáljátok az én szemszögemből nézni a szitut. Az Xbox one már az elején kiesett. Bár erős hardvere van kevés jó játék van rá, az is live golddal vagy game passal csak. Szóval maradt a Switch és a Sony nemrég bejelentett új konzola. A PS5 hardverben egyértelműen jobb lesz mint ami most van a Switchnek, és rengeteg jó játék is lesz rá. Viszont ha a PS-t választom rengeteg olyan klasszikusról fogok lemaradni mint a Pokemon(bár nekem most a Sword and Shield csalódást okozott), a Mario játékok vagy a Legend of Zelda. A konzol ára sem utolsó. A Switch jelenleg 100 rongy körül mozog ami azt jelenti hogy jövő év Black Fridayen 70.000-ért simán megszerezhető. A PS5-öt 150.000 Forintra becsülöm de ez még bizonytalan, lehet hogy a 200ezret is el fogja érni. Na viszont. Switchre elég drága játékok vannak. A legtöbb 15.000 és 20.000 között van. Míg (a jelenlegi PS4 árakhoz viszonyítok) egy PS játék 10.000 HUF környékén van. Én nem tudok dönteni, nekem kb egyenlő a két konzol.

2019. dec. 11. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Ps5 a befutó szerintem.

Rengeteg exclusive játék. Visszafelé kompatibilis lesz a PS4 játékokkal.

Ha minden igaz végre nem 30p fps-sel hanem 60-al vagy többel fognak menni a játékok ami nagyon jó ( ha ez igaz akkor én is veszel egyet).

Jóval több játék van PS-re mint Switch-re.

Vr is van PS-hez.

De ha neked fontos a mobilitás akkor a Switch-rt vedd .

2019. dec. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szimoátia - nekem volt, de kikezeltettem... :D


"Melyiket éri meg jobban megvenni?"

amelyiket kapni lehet!

a ps5 talán 1 év múlva jelenik meg - talán.

teljesen felesleges még ezen rágódni.

ebben a témában 1 év nagyon hosszú idő...

2019. dec. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a fontos szempont neked. A PS5-öt biztos nem fogják jövőre leakciózni a black fridayen, már ha megjelenik addig. Így arra készülj, ha azt választod, teljes árat kell fizetned érte. Viszont több előnye van, de azt már leírták. Így ha az ár az elsődleges szempont, a switch a befutó, minden más esetben a PS5.
2019. dec. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Ha van egy középkategóriás PC-d mellette, amin tudsz játszani a multiplatform címekkel, akkor el kell vonatkoztatni attól, melyik az erősebb vagy mit tudnak. Hiába a PS5 fix 60fps-e, a Switch hordozhatósága, az exkluzív címeket kell nézni. Az meg hogy PS-en "több" az exkluzív nem jelent semmit. Válaszd azt, amelyiknek több címe tetszik és közelebb állnak a játékstílusok hozzád. Viszont, ha nincs erős PC-d, akkor a multiplatform címek miatt, talán a PS5 jobban megéri. De igazából ez alatt az 1 év alatt akár mindkettő árát összetudod gyűjteni.
2019. dec. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xKakashix ***** válasza:
100%

el se olvasom teljesen.. melyik érdekel téged jobban, a PS exclusive-ok vagy a Nintendo exclusive-ok?

én már rakom félre a pénzt PS-re, talán majd egyszer veszek egy switchet is..

2019. dec. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!