Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki a közelben, aki ért a...

Valaki a közelben, aki ért a hangtechnikához, és van LOGITECH Z906 rendszere?

Figyelt kérdés

Lassan 10 éve, hogy egy jó öreg veterán Genius SW 5.1-et használok, vagyis használtam. Most karácsonyra megleptem magamat egy Log Z906-al. Ott ül a fa alatt, Karácsonyig ki se nyitom.

Nem tudom mekkora lesz a különbség, de a Geniusom már rendesen meg adogatta magát.


A lényeg,


Laptopom van, és a beépített hangkártya sajnos nem az igazi.

Viszont régebbről van egy kallódó Sound Blaster Omni 5.1 külső hangkártyám.

Genius nem volt rákötve, mert valamiért azon keresztül a mély nem szólt.

Mit írtok, hogy fog vele szuperálni? jó barátok lehetnek majd?

(zárójelben megjegyezném, hogy van egy kis csoda belkin audiovevőm, amivel a genius kifogástalanul szólt)


illetve egy paradoxon,


Nincs milliós setup-om, de imádom a jobb és magasabb minőségű, több csatornás hangzást, viszont a rendszer strukturális felépítéséhez már kevésbé értek.



2019. dec. 19. 03:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Tehát a nem kártya hangeszköznek van egy Sub/Center közös Jack-kimenete.

Ezzel nem megy Genius (mély), de mással igen.

Akkor elvileg a Logitech sem fog menni (mély). De mással igen.

2019. dec. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ha megkérlek kifejtenéd bővebben?

Elég régóta már, hogy nem tudtam megfejteni, miért nem szól a mély a külsőhangeszközzel, holott, egyenként tesztelve meg megszólal.

Mind azért, mert közös a center/sub kimenet?

Mi annak az értelme?

Akkor valójában mondhatni kukát sem ér.

vagy nem tudom, annyira sajnos tényleg nem értek hozzá.



Külsőhangkártyát tudnál javasolni?


A Belkin akkor jó lesz a Logitechez is majd, csak ugye az azért nem egy premium hangkártya..

2019. dec. 20. 02:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, a közös (páros) kimenet rendben van, mivel a Jack két csatornát függetlenül át tud vinni.

5.1 = 6 csatorna.

Ez átvihető 3 db sztereó Jack-csatlakozón.

De a 6-csatornás hangzáshoz 6-csatornás forrás is kell.

Tehát 5.1 film / sorozat, valamint a lejátszóprogram kimenete is 5.1-re legyen állítva, ne 2.0-ra, mert akkor csak a két szélső szól.

Sőt, több lejátszóval azt is meg tudom tenni, hogy az 5.1 forrást 2.1-re átkeverem, akkor annyi fog szólni.

Vagy 4.0 quadróra, ahogy én használom, 2 db sztereó erősítővel, szélessávú hangdobozokkal.

2019. dec. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!