Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik videójáték-szaküzletben...

Melyik videójáték-szaküzletben számítanak be egy régebbi XBOX One-t?

Figyelt kérdés
Van egy XBOX One om, mellé játékok és kiegészítők, de szerintem már nagyon régóta nem használtam. Hol tudják mind ezt beszámítani egy új Nintendo Switchre? Hol érné meg a legjobban?

2019. dec. 21. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem leginkább sehol.
2019. dec. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez elég valószínű.
2019. dec. 21. 23:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jó állapotban van akkor szerintem bárhol ahol használt konzolokat árulnak. De szerintem jobban jársz ha meghirdeted és úgy adod el. Többet fogsz kapni érte.
2019. dec. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Krisipoke ***** válasza:

Az utolsóval értek egyet. Én is videojáték-szaküzletben dolgozom, és ugyanígy látom: bárhol be fogják számítani VALAMENNYIÉRT, ahol foglalkoznak használt gépekkel, viszont ha neten meghirdeted, biztos, hogy sokkal többért el tudod adni. Ha a neten veszi meg valaki, akkor valószínűleg saját használatra fogja, viszont egy üzlet ugye keresni szeretne rajta. Nyilván számolnia kell egy haszonkulccsal, tehát hogy mennyiért éri meg megvenni nekik, aminél többért még meg fogja venni valaki, meg persze azzal is, hogy arra ők garanciát vállalnak a vásárló irányába, és lehet, hogy a csomag egy részét csak nagyon soká, vagy szinte soha nem fogják eladni, vagy akár csak veszteséggel.

Tehát valaki mondjuk nagyon fog örülni, ha tegyük fel, a csomagodban 2000 forintért hozzájut egy Star Wars Battlefronthoz, viszont egy bolt biztosan nem fogja annyiért megvenni, ha mondjuk ők 3-4000 forintért árulják, és van belőle mondjuk 30 darab a raktárban már így is.

2019. dec. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!