Mi baj van a tabletemmel?

Figyelt kérdés

Anyukám munkatársának a lánya vett anya munkatársának egy tabletet londonból de neki nem kellett ezért nekem adta

Ugye a londoni töltö más mint a magyar de adott hozzá olyan nem tudom mi a mevét,csatlakoztatót(vagy nem tom)na szóval internet is volt rajta (azóta lefogyott)képek,videók ,pár napja nem tudom bekapcsolni mert le van merülve de hiába dugom be nem tölt be se tudom kapcsolni semmi!

Mi a teendő vagy mi baja van?nem tudkm ez számit-e de olyan 3,4hete van meg de inkább 3



2019. dec. 23. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Valakivel nézesd meg azt az adaptert.
2019. dec. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyik ügyfelem lánya anyósa barátnőjének is volt pont ilyen problémája.

Micro USB-ről nem tölthető?

2019. dec. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 a telefonokat mind tölti,a laptop is jö a ragasztópisztolyunk is csak a tablet nem de az adapter eddig működött nyomkodtuk hogy jól bent van-e és igen de nem tölt

#2lehet de szerintem inkább megnézetjük egy szerelővel

2019. dec. 23. 14:51
 4/5 anonim ***** válasza:
nincs otthon másik adapter aminek ugyanolyan a dugója? mármint az a fele amit a tabletbe dugsz?
2019. dec. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De épp használjuk ugyhigy meg is próbálom
2019. dec. 24. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!