PUNK_MUFLON kérdése:

Vettem egy ps3-at, hdmi kábelel rá kötöm a monitorra, fel ismeri, hogy active, írja is! Na de képet nem ad, rá kötöttem egy tv-re azon működött. Szóval valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Monitoron szeretném használni, egyebb tippek?

#játék #monitor #szórakozás #hiba #PS3 #probléma #Ps3 összekötése monitorral #Konzol összekötés #Konzol használta
2019. dec. 25. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Kedves plunk muffon ha a monitoron nem csak HDMI hanem például analóg vagy más csatlakozó is van érdemes azzal is megpróbálni mert hogyha azzal sem működik akkor a monitorral van baj. Viszont ha működik azzal akkor lehet hogy csak a HDMI csatlakozóval van baj vagy próbálja meg egy másik eszközzel összekötni ami van HDMI csatlakozó. De szerintem nagy eséllyel a monitorral lesz baj.
2019. dec. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

# 1

Ilyen fórumjellegű felületeken nem illik magázódni és kedveskedni sem.

Nagyon ritka, hogy hölgyfórumozóhoz szóltam így esetleg, de amúgy homáros dolog.

2019. dec. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hdmi kábelnek nincs baja, működik. A monitor szintén jó, működik. Csak valahogy a ps3 nem akar vele foglalkozni. Be kapcsolom a konzolt, majd a monitort, egy pillanatra fel villan mint ha akarna valamit, de akkor azután megint sötétség. Egyebb tipp?
2019. dec. 25. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!