Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes volt e megvenni ezt...

Érdemes volt e megvenni ezt az okosórát?

Figyelt kérdés
Ez az első internetes rendelésem és nem tudom, hogy érdemes volt e megvenni. Szerintem nem de azért kérnék véleményeket. [link]

2019. dec. 27. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem
2019. dec. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. Alig valamivel drágábban kapsz Mi Band-ot is.
2019. dec. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Okos órát semmilyet nem érdemes megvenni.
2019. dec. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. dec. 27. 11:55
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt érdemes lenne? Vagy ez is kaki?

2019. dec. 27. 12:01
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Ne vedd rossz néven, de azt kérdezni, hogy valamit érdemes-e megvenni, eléggé értelmetlen. Ha Te valaminek szükségét érzed, és nem sajnálod rá a pénzt, akkor érdemes megvenni. De különbözőek vagyunk, különböző igényekkel. Nekem biztos, hogy nem lenne érdemes megvenni, mert egyszerűen erre a technikára nincs szükségem. Ugyanakkor sok olyan dolog van, amit meg nekem kifejezetten előnyös, de más számára meg lehet, hogy haszontalan. Ha valamit használsz, vagy egyszerűen csak szükségét érzed, akkor érdemes megvenni. Ha meg nem, akkor nem. De erre a kérdésre választ csak magadtól kaphatsz.
2019. dec. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá,de csak akkor vegyél ilyesmit ha tényleg szükséged van rá.
2019. dec. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne vegyél noname okosórát, mert szívni fogsz vele. Vegyél Xiaomit, Honort ha olcsót akarsz. Azok normálisak.
2019. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem, te hülye vagy.
2019. dec. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ELŐZŐVEL egyetértek! Én pár napja már igaz kicsit részletesebben de hasonlóképpen válaszoltam, egyből szaladtál sírva és töröltetted.Pedig ahogy elnézem a normális emberek nagy része ugyanezt gondolja max enyhébben fejezik ki magukat.
2019. dec. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!