Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Száz ezer forintból asztali...

Száz ezer forintból asztali pcnél új alkatrészekkel mi lehet a legjobb választás és mire lehet alkalmas egy ilyen gép?

Figyelt kérdés
Nem határoztam meg semmi célt, tudom hogy a gamer pck messze drágábbak, csak az érdekelne hogy ki szerint mit lehetne ennyiből összeállítani a legjobban.
2020. jan. 5. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy 2015-ben számított közepes szintű gamer PC teljesítményét ennyi pénzből össze lehet kaparni. De a jó dizájnt a ledes gépházat meg az ilyen olyan dizájnokat messze el kell felejteni.
2020. jan. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
sajnos a mai igényekhez mérten semmit kb 130000ft kezdödöik az élet fökép a gamer létben
2020. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Direkt írtam nem cél, hogy gamer pc legyen... Amúgy szerintem gamer pc inkább 200 felett kezdődik, ahogy néztem. A kérdés annyi volt, hogy ki milyen konfigurációt tudna legjobbat összeállítani ennyiből :)
2020. jan. 5. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!