Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek a linkben...

Mi a véleményetek a linkben található MP3 lejátszóról? Érdemes megvenni? Gyanús, hogy ennyire levitték az árát + szállítási költség sincs.

Figyelt kérdés
[link]

2020. jan. 10. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vélemény? Felesleges. Ma már minden telefon képes mp3 lejátszásra. Még a 10+ éves gombos butatelefonok is. Egy külön lejátszónak egyszerűen nincs létjogosultsága, hiszen telefon úgyis mindig van mindenkinél általában.
2020. jan. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Áttérek okosról a régi, kinyitható telefonra, és a leírásban sehol nem írták az mp3-at, de ha lenne is, csak meríteném, túl gyorsan, ezért kell az MP3.
2020. jan. 10. 10:47
 3/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem, hátha tévedek, de ez régebbi készüléknek minősülő, csak újonnan veszem. Csak FM rádió van rajta. Telefonálásra akarom használni a telefont, netről és a többiről egy jó ideig lemondok.
2020. jan. 10. 10:51
 4/9 A kérdező kommentje:

Ezt rendeltem meg.


[link]

2020. jan. 10. 10:52
 5/9 anonim ***** válasza:

A lejátszónak egyáltalán nem gyanus az ára, ezek ennyibe kerülnek, 20-40 percet működnek egy töltéssel.

A kinézett butatelefon pedig képes az mp3 lejátszásra, és nem 40 percet fogja bírni, hanem órákat.

2020. jan. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm. Akkor ez kilőve. Keresek jobbat. Nem láttam, hogy lehet, mindenesetre inkább mp3-at választom. Azon a telefonon csak telefonálni szeretnék.


Ment mindenkinek a zöld kéz.

2020. jan. 10. 11:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja és még valamit szeretnék írni az mp3 lejátszóról.

Ezeket Kínából rendeli meg az oldal, kb 1 dollárért, a vevők címére, nekik meg kifizeted a kb négyszeres árat

.

Ezt olvashatod az oldalon:

"A termékeket közvetlenül a gyártótól szállítjuk, akik a www.csomagpostas.hu weboldalon

reklámozzák termékeiket és a kézbesítés a feltüntetett időben történik, ami 20 – 45 nap a gyártó

elküldésétől számolva. "

Ez az átlagos kínai szállítási idő, nekem kn 1 hónap alatt szoktak megérkezni, meg is találtam hogy milyen lejátszót árulnak:

[link]

2020. jan. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kutyaközönséges dropshipping oldal. Mindössze annyit csinálnak, hogy te kifizeted neki az 1500 forintot, ő meg a te címedre megrendeli Wish-ről 1 dollárért, a maradék 1200 forint az ő haszna.


Olcsó kínai cucc, működik, amíg működik aztán dobhatod ki.

2020. jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az aliexpressről negyed ennyiért is megrendelheted.
2022. márc. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!