I7s TWS vagy i7 Mini TWS? Melyik vezetéknélküli fülhallgatót válasszam?

Figyelt kérdés

Lényegében arra lennék kíváncsi, hogy méretben melyik hasonlít jobban az Airpodsra?

Mielőtt még letámadnátok, tisztában vagyok vele, hogy teljesítményben és minőségben teljesen más, és nem is másoknak akarom beadni vele, hogy nekem Airpods-om van, csak szeretnék a dobozára tokot rendelni, de az csak Airpods dobozkára van.

Szóval az i7s TWS vagy az i7 Mini TWS töltődobozának a mérete van közelebb az Airpods-éhoz?

Válaszotokat előre is köszönöm! :)



#fülhallgató #vezetéknélküli fülhallgató #AirPods #i7 TWS #Airpods töltődoboz #Bluetooth-fülhallgató
2020. jan. 19. 17:25
 1/2 anonim válasza:
Szia...én i7s TWS -er választanám...de ne akard hogy mások azt higyjék hogy eredeti airpods mert mindenki tudja ,hogy az eredeti hatuljan szöveg van.....ha azt szeretnéd ,hogy azt lássák /higyjék hogy eredeti de nem engedi meg a pénztárcád akkor inkább vegyél egy használt airpodsod...
2020. jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1-es válaszolónak

"teljesen más, és nem is másoknak akarom beadni vele, hogy nekem Airpods-om van, csak szeretnék a dobozára tokot rendelni, de az csak Airpods dobozkára van"

A kérdésbe is beleírtam, hogy senkinek nem akarom azt mondani, hogy Airpods-om van, nem is a márka érdekel, hanem az Airpods töltődobozára találtam tokot ami nagyon tetszik, és olyan fülhallgatót szeretnék aminek a dobozára rá tudom tenni.

2020. jan. 19. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!