Mivel jobb a fejhallgató, mint egy fülhallgató?

Figyelt kérdés

Látom, hogy elég sokan azt használnak.

Holott egy frankó Bluetooth fülhallgató akár sport közben is sokkal jobb, hiszen két darab dugó az egész és elég jó hangzást képviselnek.


2020. jan. 19. 20:10
 1/6 anonim válasza:
Fejhallgató azért jobb, mert nem esik ki a fülből, mint a fülhallgató. Én jobban szeretem a fejhallgatót!
2020. jan. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van direkt sport fülhallgató amit be lehet akasztani a fülbe és brutál jól szól. A fejhallgató meg elmozdul leesik, viszont szebben szól.
2020. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én meg mindig úgy éreztem, hogy hülyének néznek, mert én senki másnál nem látok, csak fülhallgatót. :D Én jobban szeretem a fejhallgatót, a fülhallgató nekem kényelmetlen, és nem is szól szerintem olyan jól. Nincs bajom azzal, hogy elmozdulna, mert a gép előtt ülve, vagy kocsiban használok fejhallgatót, szóval a fejemet nem mozgatom. De ha neked a fülhallgató a jobb, használj azt.
2020. jan. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A fejhallgató általában szigetelt de legalábbis betakarja az egész fület, így nem hallod a külső zajokat. A fülhallgató mellett általában azért hallod ha valaki beszél melletted vagy ilyesmi. Persze ez nagy általánosság, és nagyban függ a minőségtől és a hangerőtől amivel halgatod. A fülhallgató továbbá fülzsíros lehet és eltömődhet.

Namost a fülhallgatónak is két nagy alaptípusa van, van ami belemegy a füledbe ilyen kúp alakú, az általában jobban szól és nehezebben esik ki, meg van a sima az egy fokkal higiénikusabb. Mindkettő mellett vannak pro és kontra érvek, ahogy a fül és fejhallgató kérdésnél is. A fej am általában hangosabban is tud szólni, de egyiket sem ajánlom sokat max hangerőn hallgatni mert halláskárosodást okozhat. Remélem segítettem :-)

Am hogy kinek melyik jön be az ízlés kérdése nekem a fül de pl az asszony meg a fejest szereti jobban

2020. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sport kozben meg utazaskor fulhallgato alap,de amikor otthon vagyok en fejhallgatot hasznalok,kenyelmes es konnyu levenni,feltenni.A fulhallgatok mindig kicsusznak a fulembol :)))
2020. jan. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a fejhallgatók általában kényelmesebbek és kevésbé egészségtelenek, főleg a nyitott fejhallgatók.
2020. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!