Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung 4k UHD Tv vagy Philips...

Maverick95 kérdése:

Samsung 4k UHD Tv vagy Philips 4k UHD tv? Megbízhatóság, Élettartam

Figyelt kérdés

Lènyegében a méret, összeg megvan. Ugyanannyiba kerül mindkét gyártónak a terméke.

Ami érdekelne , hogy melyik márkát gondoljátok megbízhatóbbnak?



2020. jan. 19. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Samsung, ők saját maguk gyártanak tévét, a Philips csak átcimkéz.
2020. jan. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy vannak "átcímkézett" Philipsek is, de az ilyet készen szokták rendelni és főleg a török Vestel vagy Kína szolgál ki ilyen igényeket.

Az LG szívesen ad el kijelzőket a Vestel vagy Panasonicnak is, akik TV-t gyártanak belőle.

De aki látott Philipset belülről, az láthatja a Philips egyedi tervezés nyomait, amit legfeljebb Kínában gyártatnak le, de a Philips mérnökeinek "keze nyoma" ott szerepel benne. Kijelző lehet AUO vagy hasonló LCD, de lényeg, hogy a kínainak sem a legalját építik be, hanem a jobbakat.

Mindamellett, a Philips konstrukciók nekem soha nem voltak túlzottan szimpatikusak, akkor már inkább Samsung, de legjobbra az LG mérnöki munkáját tartom, még akkor is, ha nyilván azok is meghibásodnak, sőt nekik is vannak szép kis baklövéseik, a szerviztapasztalatok alapján.

Mégis valahogy szebben oldják meg, általában.

Ráadásul az LG LCD-k természetesebb képi világa is nekem jobban bejön.

2020. jan. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Illetve rosszul fogalmaztam, hiszen magam is láttam Vestel belsejű Philips TV-t.
2020. jan. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Vestel belsejű Philips TV-t, a poén kedvéért kínai kijelzővel és háttérvilágítással, illetve LED-driverrel komplett.

Más esetekben viszont a Vestel saját hátteret épít az LG LCD-hez (csak LCD-ről beszélek + T-con).

2020. jan. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!