Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung tv névéze samsung...

Samsung tv névéze samsung mobilról mobil internetről?

Figyelt kérdés
Ha otthon vagyok egy wifin akkor megy, de van arra mód, mobilnetről is menjen?

2020. jan. 23. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
A telekom és a UPC alkalmazását ismerem, minkettő beállításában van olyan hogy engedélyezed a működést mobiladattal is.
2020. jan. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Digis vagyok
2020. jan. 24. 11:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Nemigazán értem a kérdést! Mobilnettel szeretnéd használni a TV-t, mert azt legkönnyebbrn úgy tudod megoldani, hogy a telefonodon bekapcsolod a mobil hotspot-t, és akkor erre a wifi kapcsolatra állítod a TV-det
2020. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem ha nem otthon vagyok, megoldható-e valahogy?
2020. jan. 28. 07:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Talán ha valamilyen felhőszolgáltatást használsz! Ha jól nézem az A50-esem támogatja a Samsung Clouddal történő szinkronizálást, és akkor oda töltögeted fel a dolgaidat.

Nekem is Samsung TV-m van, viszont ezen nem találtam semmilyen appot a felhőszolgáltatáshoz, de talán a saját böngészőjéből megoldható. Vagy talán a saját profilt létrehozva, elérhető az is, de ezt inkább kihagytam ;)

2020. jan. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!