Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Meg tudom hosszabbítani az...

Meg tudom hosszabbítani az Xbox Live tagságomat?

Figyelt kérdés
sziasztok! tudom,hogy kissé buta kérdés lesz,de meg tudom hosszabbítani az xbox live tagságomat úgy,hogy még nem ért véget az előző? 1 évest vásároltam tavaly ami holnap ér véget.Őszintén szólva nincs kedvem holnapig várni,el akarom ma intézni.Bankkártyával vásárolnám a microsoft store-ból.Régóta xbox tulajdonos vagyok,de eddig mindig xbox live kódokat rendeltem,digitálisan még sosem vásároltam,ez lesz az első alkalom.Ha meg tudom hosszabbítani,akkor azt a Settings<Subscriptions<Xbox Live Gold<Extend menüben kell? A válaszokat előre is köszönöm!

2020. jan. 25. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, bármikor megveheted, automatikusan hozzáadja az időt.
2020. jan. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm! :)
2020. jan. 25. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. jan. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Maximum 36 hónapnyi előfizetésed lehet egyszerre. Amíg ezt nem éred el addig indig hozzáadódik amit veszel. Ha eléred akkor nem engedi megvenni vagy felhasználni a következő kódot.
2020. jan. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!