Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » JBL tulajdonosok! Mi a tapaszt...

JBL tulajdonosok! Mi a tapasztalatotok a termékekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, hogy 2,3,4-évvel vásárlásotok után hogy teljesít hangszórótok. Kérlek írjátok le milyen típus van nektek, és hogy hogy bírja több év használat után. Problémákra, megbíhatóságra, hosszantartóságra vagyok kiváncsi de pozitív tapasztalatokat is írjatok! :)

2020. jan. 25. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Go2 van, jól bírja.
2020. jan. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szól.

Probléma nincs.

2020. jan. 26. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem Go2 van hangja az mindig nagyon jo, de a femhalos fedlaprol eleg hamar lekopott a festek
2020. jan. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt értem hogy szól, de a hangminősége, akkumlátora nem gyengül le?
2020. jan. 26. 10:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, vagy nem észre vehetően.
2020. jan. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"akkumlátora nem gyengül le?"

2 év alatt nem vettem észre romlást.

2020. jan. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én elég gyakran hallgatok rajta zenét és altalaban hetente kéthetente kell tölteni
2020. jan. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy charge3-am van már vagy 3 éve,szinte semmi baja.Amivel rossz tapasztalatom volt az a sima xtreme,könnyen összetörhető volt és nem is volt annyira vízálló.
2020. febr. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem Xtreme és Go is van. Xtremeben egyszer kellett aksit cserélni 1 év után, de azóta eltelt másfél év, semmi baja nincs. Lehet csak azért ment tönkre az 1. aksi, mert lusta voltam kihúzni töltőről, ha sokáig nem vittem sehova. Nos, igen, túltöltés tönkrevágja, én hibám volt. De azóta okosabb lettem, és semmi baja. Minőségre viszont ugyanúgy szól, szerencsére.

Go, hát, annak az aksijával is van valami baj, kb 2 óra után feladja, töltést se vesz rendesen, pedig azt annyit nem használtam, sosem töltöttem túl... Fingom sincs, Xtreme mellett annyira nem érdekel. :D Csak koliban használom, arra pont jó.

2 barátomnak is Flip 3 van, egyik biztos van 3 éves, másik talán 1-2. De egyiknek sem volt soha semmi baja (tudtommal).

Plusz infó, van egy Jbl T450es fejhallgatóm is, most lesz 2 éves. Az is hibátlan, soha nem volt probléma vele, szépen is szól.

Megbízható márka, csak jól kell velük bánni, mint minden mással.

2020. márc. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!