Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen eszközt érdemes venni...

Milyen eszközt érdemes venni kezdőként digitális rajzoláshoz?

Figyelt kérdés

Még azt se tudom eldönteni, hogy táblagépet, vagy rendes digitalizáló táblát szeretnék.

Tablett annyival praktikusabb, hogy nem csupán rajzolni tudnék rajta, hanem mondjuk filmezni, vagy még mást csinálni. Viszont akkor mindenképp olyat szeretnék venni, amihez ilyen vékony hegyű tollat lehet használni, mert a tipikus félgömb hegyű érintőtollat nem tudom elég precízen kezelni.

Digitalizáló táblát viszont szerintem olcsóbban is lehet kapni mint az előbbit.

Igazából nem annyira értek hozzá, ezért kérném a tanácsaitokat, hogy teljesen kezdőként mit lenne érdemes vennem, ami azért olcsóbb, de nem a legalja kategória.

Tudnátok tippeket adni, vagy mondani szempontokat ami alapján érdemes választanom? Esetleg konkrét eszközöket ajánlani?



2020. jan. 26. 15:34
 1/1 anonim válasza:

Én is nemrég vettem. Ha tabletet akarsz,akkor az 100e felett lesz. A sima olcsóbb tabletekkel nem lehet szépen rajzolni,nem érzékeli hogy mennyire nyomod a képernyőt,sokkal jobban megéri egy tábla amit már 20e-ért is kapsz.

Én egy "One by Wacom-Medium"-ot vettem, le volt értékelva 18000Ft-ra az Alzán.

2020. jan. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!