Zsepetto kérdése:

Konzol vagy Pc?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy egyszerű, mégis komplex kérdéssel fordulok hozzátok. Magánélet hiányában vagyok és egyszerűen nem tudom eldönteni hogy inkább egy bika Pc-re költsek vagy konzolra? Legyen az Ps vagy Xbox. Jöhet bármilyen érvelés vagy lebeszélés, ami a csövön kifér.
2020. febr. 3. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

PC.

Lehet vele a játékokat kontrollerrel is játszani.(Ha "hiányozna")

Teljes X BOX kompatibilitás.

Széles körű felhasználhatóság.

PC.

2020. febr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha van sok pénzed akkor pc és ps és xbox IS!


de ha csak egyet veszel akkor szerintem is inkább a pc

bővíthető, variálható, cserélhető alkatrészek, könnyebben javítható, takarítható mint egy konzol. Nézz meg egy videót egy ps portalanításról.....

a pc oldalát meg csak leveszed és kifújatod és kész.


bár van ps-re youtube, meg böngésző de halál... kontrollerrel örökkévalóság beírni bármit... billentyűzettel talán jobb, de a konzol akkoris játékra optimalizált cucc, nem működik rendesen rajta más progi - tapasztalat!

tehát ha nem csak játszani szerentél akkor pc.


és pc-re is csomó játékot kiadnak, szal még azzal sincs para, hogy nem találsz magadnak semm érdekeset.


"Magánélet hiányában vagyok"

csakszólók, hogy pcn könnyebb poreszt nézni - igen, ez is tapasztalat! :DDDDD



ja és ha nagyméretban szeretnél játszani akkor a pct is tudod csatlakoztatni tv-hez.

2020. febr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!