Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az erősítővel lehet baj vagy...

Az erősítővel lehet baj vagy mi lehet?

Figyelt kérdés

Bekötöttem egy erősítőt és egy mélyládát, de sajnos nem működik. Megkapta az erősítő a +12V-ot, a remote szál jó, ha bekapcsolom a fejegységet akkor világít a power zölden, a biztosítékok jók, RCA-val összekötöttem a fejegység SUB kimenetét az erősítő bemenetével, majd a ládát a megfelelő kimenettel, de mégsem szól. CH1-től CH4-ig kipróbáltam a bemeneteket, természetesen a kimenetet is mindig áttettem a megfelelő helyre, de semmi nem történt. Nem hiszem, hogy a ládával van baj, mert kipróbáltam hangszóróval is, de az sem nyikkant meg. Viszont amikor az RCA-t húztam ki-be, akkor ilyen huppogó hanot lehetett hallani, tehát elvileg működnie kéne.

Szerintetek mi lehet a probléma?


2020. febr. 5. 11:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem megy ki a fejegységből a sub, talán konfigurálni kell valamit.

Autóban az "érintős brumm" nem működik általában, a hálózati környezet hiányában (amikor megérintjük a bemenetet és búg a hangszóró).

Ennek hiányában mást kell rákötni, ha tesztelni akarod.

Pl. telefonról Jack --> RCA kábellel.

2020. febr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!