Hogyan lehet VPN szervert csinálni PS4-en?

Figyelt kérdés
Lejárt a plus-om és a közeljövőben nem fogok venni. A haverommal szeretnénk Dying light-ozni LAN-on (mert ahoz nem kell plusz előfizetés). Viszont nem 1 routeren vagyunk! Hogy lehetne ezt megoldani? Régen PC-n is játszottunk LAN-ba néhány game-el hamachi-t vagy Radmin VPN-t használva, csak hát PS4-en nincsenek ilyen programok :( .Hogyan tudnánk LAN-ba játszani úgy, hogy nem egymás mellet ülünk 2 méterrel?

2020. febr. 5. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2020. febr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem lehet.
2020. febr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vannak olyan routerek, amiken lehet VPN szervert és kliens-t is létrehozni, ha mindkettőtöknek megfelelő routere van, akkor lehetséges.

[link]

[link]

2020. febr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az utolsónak nagyon köszönöm!Sajnos az én alap inviteles ZTE routerem nem támogatja ilyen szinten a VPN-t (legalább is én nem találtam meg) sajnos! Találtam azonban egy ilyen videót: https://www.youtube.com/watch?v=TruNuF_GEVY


Csak sajnos az a VPN express fizetős... :( Esetleg el tudná nekem mondani valaki, hogy mi az a DNS és hogy az illető mit csinál a videóban? Lehetőleg konyha nyelven mert nem igazán értek hozzá, de már érdekel a dolog! Illetve ha valakinek van egyéb ötlete azt megköszönném! Utólag belegondolva sok szempontból hasznos lenne számomra egy VPN network! (Ha ez jelent valamit, a haverom is Inviteles, és ugyan ezzel a routerrel rendelkezik!) Válaszokat köszönöm!

2020. febr. 8. 21:19
 5/5 A kérdező kommentje:
szerk.:Ugyan ilyen típusú routere van! Tehát nem ugyan ez! :) Akkor le lenne tudva a gond...
2020. febr. 8. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!