Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem jön be se az M2 se...

Miért nem jön be se az M2 se a Tv2, Rtl klub, Izaura tv? Mindig tévén?

Figyelt kérdés
Philips DVB-s a televizió. Mig nem volt a mindig tvnek valami áttálláa addig be jött mind. Mióta ujra kellett keresni a csatornákat nem jön be az a pár csatorna. Mit tegyek? Mit rontottam el?

2020. febr. 5. 19:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Tv senkit sem érdekel,mert azok ritkan romlanak,van beltéri egység? H aigen akk gyáriztasd, kábeleket csatlakozókat nézd at, kártyát huzd ki és törölgesd emga chipes részét utána húzd ki áramból, majd dugd vissza! Ha ezek után sem jó csörömpöljél be amindig tv üszijére! Üdv : Szaki
2020. febr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem beltéri van. A tv mindig tv vételre alkalmas
2020. febr. 5. 19:54
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Koaxon jön a jel?
2020. febr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Vissza tettem már gyáriba is. Mindent ki probáltam már de csak a duna tv meg m1 m4 sport duna word . Ezek jönnek be
2020. febr. 5. 19:57
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Ja. Akkor újrahangolást ajánlok! Azt nem tudom hoyg kell tv függő! Menüben keressél olyat h csatornák frissitése/ scatornák keresése! Arra figyelj, hogy digitális és analógot futtass le! tehát mindketto be elgyen pipalva ha csak egyiket enged akk. digitalisakat kerestess vele! Sok sikert!
2020. febr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Digitális analóg futtatása is megvolt. Megsincs semmi
2020. febr. 5. 19:59
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Digitalisan futtasd! Oké mast nem nagyon tudsz akk tenn inézd meg h a szobaantennat arnyékolja e vmi? Nemjók ezek za olcsó butaságiok gyere át a UPC-hez!
2020. febr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
köszönön a válaszokat🙁
2020. febr. 5. 20:01
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

Szívesen! Jöhetnek a zöldek! :D


Koaxot csavard ki! majd vissza akkor, áramtalanítsál két percig meg kell oldja ha hnap is tart a probl hivd a mindig tv seket!

2020. febr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem megy, mert frekvencia karbantartás volt, emiatt országos üzemszünet. Más frekvenciákra rakták a csatornákat, millió híroldal közölt erről cikket.



[link]

2020. febr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!