Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit tegyek, hogy visszakapjam...

Mit tegyek, hogy visszakapjam a pct?

Figyelt kérdés

A szüleim elvették a gépet,mert felvételire kellett koncentrálnom(ezt meg is értem)és ötös tanuló vagyok ,de nem kapom vissza ,mert hogy tanuljak.

Én egyáltalán nem vagyok függő ezért is csak pénteken és hétvégén játszanék.

De van egy kis baki az öcsém egy elég jó gimibe jár és eléletipeg ő miatta nem kapom vissza, a második félévben a pct,mert ő is szokott játszani.

Csak tavaszi szünetben kapnánk vissza legközelebb SZERINTEM, és már nem láttam a gépet fél éve és aki tudja van egy olyan vágy ,hogy már annyira játszanék rajta.

Tehát mit tegyek?



2020. febr. 5. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Nehezen hihető, hogy ötös tanuló vagy, tekintettel a csapnivaló helyesírásodat és fogalmazási képességedet.
2020. febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

#1: Nekem is ez jutott eszembe amúgy.

A kérdésre válaszolva: mi nekünk ezt honnan kellene tudni? Hívjuk fel a szülőket vagy mi?

2020. febr. 6. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha ötös tanuló vagy, csak van annyi inteligencia szintedbe,hogy megbeszéled a szüleiddel.
2020. febr. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért rakod a vessző elé a szóközt, könyörgöm? Kit tanította ezt neked?
2020. febr. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nálad van a gép számlája, akkor jelentsd fel a szüleidet lopásért. Na de most komolyan, erre a kérdésre milyen komoly választ lehet adni?
2020. febr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!