Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LG Led-tévé képernyőjén ha...

LG Led-tévé képernyőjén ha megjelenik a szerintem sokak által ismert minden színben pompázó pl. apró pepitás ing, vagy bármi, ami ezt előidézi, akkor számíthatok rá, hogy felmondja a szolgálatot?

Figyelt kérdés
A tévé kb. 3 éves. Ez annak a jele, hogy kipurcan? Érdemes megcsináltatni, vagy vegyek újat? Mérges vagyok, mert az előző tévé is így kezdte, de reménykedem, hátha... :(

2020. febr. 6. 13:50
 1/5 A kérdező kommentje:
A kép még mindig tökéletes, ez, amiről írok, akkor fordul elő, amikor mint írtam, apró pepita, vagy tegnap pl. pálmafák levelei voltak a képernyőn. Meddig bírja még? Jelenleg nincs új tévére keretem. Ez is új volt, de már nem garanciális. Mik a tapasztalatok, meddig bírja kb.?
2020. febr. 6. 13:57
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem értem mit írsz :D


Ez amit írsz inkább valami szoftveres „képjavító” bénázása lehet. Kapcsold ki mindet! Nem kell semmilyen zajcsökkentés, truemotion és hasonló marhaságok!

2020. febr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem csodálkozom, hogy még te, az egyetlen válaszoló sem érti, amit írok, mert nem tudom rendesen megfogalmazni. Úgy vettem a tévét újan a MediaMarkt-ban, senki nem nyúlt hozzá. A régi képcsöves tévék kezdték így, hogy ha pl. csíkos, vagy kockás ingben van valaki a képernyőn, elkezd vibrálni mindenféle színben. Csak a zakó, vagy csak az arra érzékeny képkocka. Nem tudom, hogy magyarázzam másképp. De azért köszi a válaszod!
2020. febr. 7. 14:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik, eleve a technika is teljesen más, a képcsöveshez képest. Voltak olyan hibák is, amikor az analóg demodulátor, illetve AFC elhangolódott, félrehúzott, vagy a színdekóder bizonyos hibái, esetleg 100 Hz-es TV-k digitális konverterének különböző hibái.

De szervizemben is ezek a ritkább esetek közé számítottak.

LCD-nél voltak bizonyos T-Con hibák, ami hasonlóan kezdődhetett, de az is a régebbi, még fénycsöves háttérvilágítású típusoknál.

LED-es LCD-nél elég kicsi az esély, hogy ebből gond legyen és lehet egészen más oka is.

Hacsak nem vagy balszerencsét kivételesen bevonzó figura.

2020. febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudom, mi okozza. Kb. egy hete kezdte. Köszi neked is.
2020. febr. 8. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!