Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok ajánlani egy jó...

Tudnátok ajánlani egy jó minőségű fülhallgatót max.10 ezer Ft-ért PS4-hez?

Figyelt kérdés

Mindenképpen fülhallgatót szeretnék, nem fejhallgatót. A kontrollerbe szoktam bedugni.

In-ear, azaz bedugós kéne, hogy ne nagyon essen ki.

Nem kell, hogy mikrofonja is legyen, de ha van, akkor lehessen kikapcsolni.

Aktív zajszűrésre nincs szükség, itthon szoktam vele játszani, viszonylag kevés a háttérzaj.

Fontos a jó hangminőség, mert néha zenehallgatáshoz is szoktam használni.



2020. febr. 6. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez teljesen jó:

[link]

2020. febr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs jó fülhallgató, mert azzal nem lehet térhatást elérni. 10 ezer alatt is vannak viszonyt már egészen jó 5.1-es fejhallgatók. (7.1-eseket is csak 5.1-esként kezeli PS4, csak Windows játékoknál jön ki a 7.1.)
2020. febr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2.Térhatást sem fejhallgatóval, sem fülhallgatóval nem lehet kompenzálni.

Egyszerűen fizikailag nem kivitelezhető, túl kicsit a tér.

Ezért mindenképpen sztereó ajánlott, azok közül meg van már ami rendelkezik normális térrel de inkább a nyílt kivitelű darabok.(Beyer DT990 Pro, Sennheiser HD-600 hogy pár példát említsek)

Ennyiért nyilván álom, de az ilyen 7.1-es és hasonló daraboktól inkább óva intenék mindenkit, mivel a hangzás rovására megy a nem létező tér előállítása.

2020. febr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!