Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha majd "megszűnik" az UPC,...

Ha majd "megszűnik" az UPC, azaz Vodafone TV lesz belóle, akkor milyen csatornakiosztások lesznek, és milyen csomagok lesznek?

Figyelt kérdés
Most UPC van hozzánk bekötve 2 tv-hez, és nemrég olvastam ezt és hallottam ezt a tv-ben is. Milyen csatornák lesznek elérhetők, milyen csatornakiosztások lesznek a csomagokban? Köszönöm előre is a válaszokat! Nekem ez nagyon előnyös mert így nem olyan a csomag amit én szeretnék, de így lehet hogy lesz majd olyan is.

2020. febr. 7. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Majd mindjart megnezzuk a jovobe lato gombunkbe
2020. febr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Írj inkább ékezetekkel... Lehet tudni vagy nem??
2020. febr. 7. 20:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Rövid távon semmi nem fog változni a logón kívül.
2020. febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. febr. 7. 22:00
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

# 1

Egyébként sem "gömbünkbe", hanem gömbünkben, helyesen.

2020. febr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

na itt van egy nyelvművelő is

a gömbünkbe is helyes, ugyanis ez élő nyelv

és ugyan azt hazudták az iskolában hogy van kötelező írásmód, de az csak ajánlás

30 éve a nyelvművelők az eszek, alszokon háborogtak, most meg már az MTA is elfogadja

a ban ben is el fog tűnni csak idő kérdése

mint ahogy az az is a-ra rövidült mássalhangzó elött

2020. febr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a kérdésre válaszolva remélem nem lesz sok változás
2020. febr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. febr. 9. 14:17
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs is annál nevetségesebb, amikor a helyesírásról bölcselkedik olyan egyszerű lélek, amelyik kisbetűkkel és írásjelek nélkül alázza az anyja magyar nyelvét. Vagy a világ még sok nyelvét.

Kisbetűkkel, amiről már Nemecsek Ernő esete óta tudjuk, hogy nincs annál nagyobb gyalázat.

De egy ilyennek van bőr a képén megszólalni. Egyszerűen szánalmas...


(Figyeld, hogy ki fogja dumálni ezt is...)

2020. febr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát én azért remélem, hogy lesznek változások. A Voda oldalán fent van a Vodafone TV és ezerszer jobban néz ki mind a médiabox, mind a kinézete mint a UPC. A probléma az, hogy még nem lehet arra váltani annak, aki UPC-s, remélem ha megszűnik, akkor már mi is válthatunk vagy átváltják automatikusan.
2020. febr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!