Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Még meddig használható az...

Még meddig használható az analó kábel szolgáltatás az UPC-nél?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm informatikus, és ért a TV-hez is. Multkor volt valami probléma a TV-vel és akkor mondta hogy már eléggé elavult ez a fajta technika. Az UPC, hamarosan Vodafone TV lesz, akkor is lesz majd ez a fajta szolgáltatás? Hallottam hogy a Telekomnál ez már megszünt. Meg fog szünni a többinél is? Vagy a többinél még marad? Tényleg ennyire elavult? Ti mit javasoltok? Cseréljem le, várjam meg míg megszűnik, vagy hagjam csak így? Köszönöm a válaszokat előre is!

2020. febr. 9. 01:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg még túl sok előfizető használ képcsöves TV-t is, esetleg olyan lapos TV-t, ami DVB-C vételre alkalmatlan.

Ezért nem életszerű, hogy leállítják az analóg modulációval továbbított vivőfrekvenciákat, de ha meglépnék, akkor sem kell aggódni.

Kapnál egy set top boxot és azzal tudnád használni továbbra is a régi TV-d.

2020. febr. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%

"Cseréljem le, várjam meg míg megszűnik, vagy hagjam csak így?"

Rád bízzuk.

Nekem jó így ahogy van. Ha neked is, akkor maradhat. Az nem tudom miért zavar, hogy más szolgáltatónál van vagy sem.

Most az autógyártók sorra belekapnak a hibris megoldásokba. A belsőégésű motor elavulása miatt lenne? Nem hinném. Csak az újabb technika számos újabb megoldást kínál arra, amit az elődje még nem tudott.

2020. febr. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!