Vettem egy kis ORION TV-t. Olyan gyenge a hangminősége, hogy nagyon. Vettem hozzá egy PC külső hangszórót, de nem szól vele. Sztereó jack dugója van, a TV-n is olyan van a fejhallgatónak. Az szól is rendesen de ez a kis vacak hangszóró nem. Miért?

Figyelt kérdés
2020. febr. 9. 11:38
 1/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Talán nem dugtad be rendesen tövig vagy más baja van.

Szokott működni, egyik ügyfelem is dicsekedett vele, hogy PC-hangszóróval használja.

2020. febr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Régi típusú tv scart csatlakozóval? Nincs valami hifid?

Mert azokat össze lehet kötni, nálam is így van, egy SCART-RCA átalakító kell hozzá (pár száz forint).

2020. febr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a beállítások közt kellett beállítanom hogy szóljon a külső hangfal. Illetve a fejhallgató hangerőt is fel kellett tolnom. Csak ott a bibi hogy nálam ha a távirányítóval halkítom vagy növelem csak a tv hangereje változik a hangszóè csak akkor ha külön azt állítom. Bár igaz az enyèm nem orion hanem philips, de gondoltam hátha segítsègedre lesz ez az info.
2020. febr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!