Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » MP5 állóhelyzetben jó, menet...

MP5 állóhelyzetben jó, menet közben ki-be kapcsol. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2020. febr. 9. 18:34
 1/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Lehet belső kontakthiba, ami kocogtatásra reagálhat, állóhelyzetben is.

Lehet külső hiba is, át kell mozgatni mindent!

2020. febr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érintkezési hiba. De mi nem tudjuk megjavítani neked. Gyanítom, te sem. Így marad a szerviz.
2020. febr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez egy új készülék,és nem döccenő függő.Az ISO csatlakozó,ami ugye szabvány lenne,azon két vezetéket át kellett cserélni,a memória miatt.És még van pár vezeték
2020. febr. 9. 21:15
 4/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Előzőleg nem akartam jobban részletezni (#1), következő lépés a tápellátás műszeres ellenőrzése lenne, menet közben is. De nyilván nem úgy gondoltam, hogy egyszerre vezetni és méregetni.
2020. febr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:) Arra számítottam hogy valaki már végigcsinálta
2020. febr. 9. 21:41
 6/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Persze, én is már végigcsináltam hasonló dolgokat sokszor.

Végig szétszedtem a fejegységet (autórádiót) és megjavítottam.

Egy esetben az autóm áramkörében volt kontakthiba, a késes biztosítéknál.

Különböző helyen vannak hibák vannak általában, csak azt kell megkeresni, de ez látatlanban nem nagyon megy.

Nem mondom, vannak típushibák is, amikor valaki pont olyan típusú készüléknek pont olyan hibájával találkozott és véletlenül pont erre jár és véletlenül megírja.

De ez már túl sok véletlen.

2020. febr. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez ilyen típusfüggő is,nálam (ahogy sikerült kiderítenem)a break szálat kell kiiktatni.De azért köszi
2020. febr. 10. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!