Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen headsetet ajánlanátok...

Milyen headsetet ajánlanátok 150€ környékén?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a jelenlegi headsetem (steelseries siberia v2) kezd haldokolni nagyjából 6 év után. Ehelyett kellene egy új, amire nagyjából 150€ körüli összeget szánnék. Főleg zenehallgatásra használnám és discordhoz, szóval fontos a jó hangzás és egy mikrofon(nem kell túl jó minőségűnek lennie) Eddig razert ajánlottak, de arról elég sok rosszat hallottam és sennheisert, de arról meg semmi konkrét véleményt nem tudtak mondani csak hogy "mert jó márka". Tudnátok ajánlani valamit nagyjából ezen az áron?

2020. febr. 10. 12:37
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem, hogy lehetőleg vezetékeset szeretnék.
2020. febr. 10. 12:38
 2/2 anonim ***** válasza:
150 Euro egy vezetékes headsetért? Aranyból van, vagy mi a fene? 50-60 Euro-tól többet költeni rá, az már nettó hülyeség, mert annyiból már Sennheisert is kapsz.
2020. febr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!