Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ezeken az újfajta Xbox és...

Ezeken az újfajta Xbox és Playstation játékokra már nem is muszáj venni gyári játékot mert simán le lehet ôket tölteni? És azt hogy? Magán a játékgépen van online?

Figyelt kérdés
2020. febr. 10. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Ezeken az újfajta Xbox és Playstation játékokra már nem is muszáj venni gyári játékot mert simán le lehet ôket tölteni?"


Az "újfatja" tehát Xbox One, Play Station 4-gépekre nincs törés, csak eredeti játékokkal működnek.


"Magán a játékgépen van online?"

Ezt nem igazán tudom értelmezni. Tört gépre gondolsz? De a fent említett körülmények között a kérdés tárgytalan, mert ahogy írtam, a jelenlegi konzolokra nincs törés.

2020. febr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem muszáj megvenned lemezes verzióban, megveheted online (mondjuk a ps storeban), és letöltheted onnan, ez pedig a géped tárhelyére kerül.
2020. febr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Van egy áruház, mint a telefonodon a google play és le tudod tölteni a játékokat. Vannak ingyenesek, de a nagy részük fizetős. Mintha dvd-n vennéd meg, csak nem kell tökölni a koronggal. Hátránya, hogy nem tudod eladni, bár már tervezik az online vett játékok továbbadásának a lehetőségét. De ki tudja, mi lesz belőle...
2020. febr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

még játékgép sem kell hozzá, meg lehet venni a játékokat pl a playstation storeban pc-ről ia

én így szoktam csinálni amikor van valami akció akkor nem kapcsolom be a gépat, vagy lehet nem is vagyok otthon, akkor pc-n megveszem és hazaérve már csak tölteni kell.

2020. febr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!