Hova lettek a 3D TV-k, és miért nem lehet már kapni őket, vagy miért nem gyártják őket? .

Figyelt kérdés
Nekem 3D Aktív szemüveges TV-m van, és sűrűn nézek 3D filmeket, és imádom, de mivel apuméknak már régi Led TV-jük van, gondoltam veszek nekik egy 3D TV-t, azonban már nagyon olcsón lehet kapni 109-cm-es 4K felbontású Samsung TV-t is, de nem 3D, pedig mi szeretjük, és ki is használjuk a 3D-t, miért nem kapható 4K 3D Led TV ?.
2020. febr. 13. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert kevés rá a tartalom, sok értelmét nem látják a gyártók az átlag háztartásban, és abbahagyták a gyártást.
2020. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert tömeges igény nem mutatkozott rá. Ahogy az ívelt kijelzőre se. Most a 8K van de az is bukás lesz. Sajnos a 3D vesztét az okozta, hogy sok film igen gagyi lett, ami miatt az embereknek nem jött be. A Star Wars 7-8-9-et is 3Dben néztem meg a moziban, de nem adott annyi látványt hozzá, mint mondjuk egy rajzfilmhez. Ott nagyon jó a 3D, de azt meg kevés felnőtt néz.
2020. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Mert nem jött be a gyártók számítása, nem kaptak rá az emberek, emiatt a tartalomgyártók sem törték magukat, így lecsengett. Ívelt TV sem volt túl nagy siker.

UHD-vel be tudták etetni az embereket, holott nem mindenki tudja kihasználni, illetve bizonyos nézési távolságból nem is látják a különbséget, képmérettől függően.

2020. febr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Sajnálom, pedig nekem is tetszett a 3d tv.

2020. febr. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amit többiek is írtak nem kellet senkinek jó formån,ugyhogy eldöntheted,hogy mi fontosabb 3D tv nėzés akkor maradjon rėgi led tv ,vagy új tv szeretnėtek,de akkor megelėgszel 4k felbontásal,meg esetleg azal hogy okos tv lesz.
2020. febr. 14. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem meg van a 3D aktív Samsung okos TV-m, utolsó válaszoló, igaz "csak" 1080P felbontású, de van 3D hatás, és ez nekem fontos, mivel van 8 csatornás házimozi hangrendszerem is, és amikor ki jön pár olyan 3D-s film ami érdekel, akkor azt megnézem 3D-ben, beszerzem valahonnan a 3D filmet, és Samsung Smart View programon keresztül átjátszom azt TV-re és megnézzük a családdal igaz "csak" 142cm-es képátlón. 4K-s műsorok meg sajnos nincsenek, és 4K-ban meg sok film jön ki amely rengeteg helyet foglalna el a gépen, és soha nem tölteném 4K-ban le a filmeket folyamatosan, mert jó pár film kijön évről évre ami érdekel, és amit megtudok azt megnézem 3D-ben, amit meg nem az letöltöm olyan minőségben ami nem foglal el 15GB-nál több helyet.
2020. febr. 14. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!