A Rainbow Six Siege elfut xboxon live gold nélkül?

Figyelt kérdés

Csak mert a store-ban azt írja hogy ,,Online multiplayer on Xbox requires Xbox Live Gold" és nem azt hogy ,,game requires Xbox Live Gold to play on Xbox".

Csak azért tettem fel ezt a kérdést mert futottam már bele olyanba is, hogy azt írta csak multihoz kell és nem mert kell live gold ahhoz is hogy játsz vele.


2020. febr. 14. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában azokhoz a játékokhoz kötelező a Gold amik annyira multi fókuszúak, hogy vagy egyáltalán nincs benne single player vagy a SP is multi szervereken megy csak botokkal. Nincs meg ugyan a Siege, de azok alapján amit tudok róla az full multi játék tehát azt gondolom kell hozzá gold végig.
2020. febr. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Most megvásároltam és nem kell hozzá, mert tudsz menni ún. ,,situation"-okat gépekkel. Jó a játék mód még tetszik de azért a multi mégis sokkal jobb.

2020. febr. 18. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!