Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi az ideális fül/fejhallgató...

Mi az ideális fül/fejhallgató sportoláshoz?

Figyelt kérdés
Számomra zenével megy a legkönnyebben a sport,pl. edzés és futás közben. Olyan készüléket keresek ami nekem esik le a fejemről sport közben. Ti mit használtok? Olyat szeretnék ami ar-ertek arányban megfelelő/jó.

2020. febr. 15. 21:54
 1/5 anonim válasza:
Hello! Mindenképpen én a fül hallgatókat ajánlanám, mert abba nem izzad bele a füled, és nem akadályoz úgy az edzésben+ nehezebben vagy egyáltalán nem esik ki a füledbol a fej hallgató hoz képest.
2020. febr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Még hozzátenném hogy én airpods-ot használok, árban középkategóriának mondanám, de én személy szerint maximálisan meg vagyok vele elégedve, bátran ajánlom
2020. febr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Pl ez:


[link]


Direkt aktív mozgáshoz van kitalálva, nem fog kiesni a füledből. Vezeték nélküli, tehát a kábellel sem kell bajlódni. És nagyon szépen szól.

2020. febr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zzzoli ***** válasza:
A Jabra nevű gyártónak is vannak jó modelljei, nézz körül a típusai között. Én a Jabra Elite Sportot használom, meg vagyok elégedve vele.
2020. febr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jah, "könnyebben" megy, kár, hogy az eredmény rovására... :)
2020. febr. 17. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!