Miért nem bírok xboxb360 többen játszani minecrafton mikor van több konzol is működnek is?

Figyelt kérdés
Xbox360ra van Minecraft CDm de szeretnénk többen is játszani úgy hogy a tv ketté legyen felezve(már ezt próbáltuk az én Cdmmel másoknál ott sikerült de az én XBoxomon nem ) Amit így angolul olvastam és megértettem az a lényege hogy a grafikának fullon kell hogy legyen. Ezt nem tudom hogy kell, nem találom sehol.

2020. febr. 16. 08:33
 1/2 anonim ***** válasza:
18%
Add el! Xbox 360 sz@rt sem ér manapság! Ha nem tudod eladni, akkor dobd ki az ablakon, hátha valaki kiszedi belőle a rezet! Amúgy meg lehet a TV-nek kicsi a felbontása, vagy az options-be, vagy az Xbox beállításain belűl kell csinálni valamit! De ha nem jön össze akkor kaphatsz érte pár ezer forintot ha eladod! Ha annyira XBox-ot akarsz, one-t kb 40-50k-ért kapsz 3 hónap garival! De ha minőségre vágysz vegyél PS4-et 50-60K 3 hónap garival!
2020. febr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kedves első jó tudatlan vagy! :)
2020. febr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!