Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Airpods-t vagy AirPods pro-t...

Airpods-t vagy AirPods pro-t érdemes megvenni szerintetek?

Figyelt kérdés

2020. febr. 18. 08:03
 1/2 anonim válasza:
100%
Sima bőven elég, én is azt használom, egy mezei átlagos felhasználónak bőven ok. Én dolgozni használom, mivel egész nap telefonálok, ha te csak zenehallgatásra vennéd lehet, hogy elég hamar megunnád a használatát.
2020. febr. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Morzsi007 ***** válasza:
74%

Ha fontos az aktív zajszűrés és van pénzed rá, akkor pro-t vegyél. Ha nem kell aktív zajszűrés, elég az airpods 2. Hangzásban nincs vagy csak minimális a különbség, főleg, ha streameled a zenék (Apple music, Spotify, Deezer) akkor nem fogsz hallani nagy különbséget.


Nekem volt Airpods 1-em, 2 évesen adtam el, mert az akksija már nem bírta annyira, 2 óra alatt lemerült. Sajnos ezekben nem lehet cserélni akksit. Ebből kiindulva nekem nem ért annyit, hogy újabb összeget adjak ki ezért, pedig nagyon szerettem, nap, mint nap használtam. Szóval, ha veszel is, úgy kalkulállj, hogy max 2 évesen el kell adnod, majdnem féláron, ebben esetben a 2-essel nem veszítesz akkorát rajta.

2020. febr. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!