Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehet MinFig TV Extra előfizet...

Lehet MinFig TV Extra előfizetéssel nézni az Euronews csatornát? Ha nem, akkor milyen hasonló csatorna van ehhez amit lehet?

Figyelt kérdés
Tudom hogy 2016-ban kivették valamiért az Euronewst az ingyenes MinDig TV kínálatából. Hamarosan új előfizetésem és tv-t lesz mert már régi mind a kettő, MinDig TV Extra "előfizetésem" mármint kártyás lesz, és eddig sokat néztem ezt a csatornát egy másik tv-n az egyik ismerősömnél és úgymonsd "rászoktam" nagyon jó, mert itt mindig van híradó és nem kell alkalmazkodnom az RTL Klub vagy az ATV híradójához. Tehát szeretném nézni, de annyit nem ér meg hogy ezért előfizessek egy ilyen apróságért nagyon drágán egy másikra, csak pazarlás lenne, ráadásul itt van hozzám közel (ebben a városban ahol lakok) az adótorony. Valamelyik nem publikus plusz csomagban benne van? Ha nem, tudtok írni valami olyan csatornát ami ehhez hasonló, de a MinDig TV Extra alapcsomag, vagy valamelyik hozzáigényelhető plusz csomagban benne van? Ez az oldal juttatta eszembe: [link] Köszi előre is a válaszokat.

2020. febr. 18. 17:39
1 2
 1/17 Zzzoli ***** válasza:
A mindigtv.hu oldalon egyébként ezeket az információkat megtalálod.
2020. febr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Megtelálni lehet hogy meg, de ez az oldal (ami frissítve is van, mert vannak rajta olyan csatornák amik régen nem voltak) mást ír. De ha nem is lehet azt nem tudom hogy melyik hasonló hozzá, az elérhetők közül.
2020. febr. 18. 17:52
 3/17 A kérdező kommentje:
Mocsánat elgépeltem MinDig TV.
2020. febr. 18. 17:54
 4/17 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Mi mást írna, a frissített aktuális kínálatot írja.

Magad is láthatod, az ingyenes csomagban csak az M1 van, mint egész napos hírműsor, ahol óránként vannak hírblokkok is.

Extrában van a HírTV.

Euronews megszűnését annak idején az alacsony nézettséggel indokolták, az így felszabaduló helyett inkább másra hasznosították.

Rossz nyelvek szerint a Euronews politikai hozzáállása is túl rosszindulatú volt, de aki látta a nézettségi adatokat, az tudhatja, hogy tényleg gyenge volt.

2020. febr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
"Csak M1 van" Nem csak M1 van, 12 csatorna van az ingyenes csomagban. De nem válaszoltál a kérdésre.
2020. febr. 18. 18:47
 6/17 A kérdező kommentje:
Az Extrában van még kb 25 csatorna, a családiban még több, és még vannak minden mellé kiegészítő csomagok is igényelhetők extra csatornákkal.
2020. febr. 18. 18:49
 7/17 A kérdező kommentje:
Az M1-rt és a HírTV-t hagyjuk, inkáb itt nem fejtem ki hogy miért. Ahogy küldtem a linket menj le a legaljára és ott láthatod.
2020. febr. 18. 18:51
 8/17 Szervizmérnök úr ***** válasza:

'"Csak M1 van" Nem csak M1 van, 12 csatorna van az ingyenes csomagban.'

Ne hamisítsd meg a szavaim! Ezt írtam:

"csak az M1 van, mint egész napos hírműsor"

Mivel a Euronews is hírműsor, te meg azt kérdezted.

"De nem válaszoltál a kérdésre."

Eszerint pont arra válaszoltam, de mindegy, mert ha te így állsz hozzá(m), tárgybéli választ, segítséget tőlem már úgysem kapsz.

2020. febr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Lehet Mindig TV Extra előfizetéssel nézni az Euronews csatornát?"

A MindigTV oldalán elérhető a hivatalos csatornakiosztás:

[link]

nem szerepel egyik csomagban sem a Euronews csatornája.


"itt mindig van híradó

...

Ha nem, tudtok írni valami olyan csatornát ami ehhez hasonló, de a MinDig TV Extra alapcsomag, vagy valamelyik hozzáigényelhető plusz csomagban benne van?"

A leginkább hírcsatorna a Hír TV.

2020. febr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ne a Hír TV-t mert az, inkább itt nem kezdek el politizálni.
2020. febr. 18. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!