Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol kell az okos tv böngészőjé...

Hol kell az okos tv böngészőjét frissíteni?

Figyelt kérdés
LG okos TVrol van szó, kettő is van belőle, mindkettőnél ugyan ez a problémám. Nem ugyan az a típus,de mindkettő LG és a napjainkból. Szóval.. RTL moston szeretnék adásokat visszanézni, de a videó inditasara azt írja, hogy a böngésző jelen verziója túl régi a videó lejátszásához, frissítem azt. Nos.. Tudom, hogy az applikacio menü hol található a tv-n ahol mindenféle felesleges dolog letoltheto, de semmi frissítést nem ad ki konkrétan bongeszore. De megcsak azt sem jelzi, hogy lenne frissítés rá.. Tudja esetleg valaki, hol lehet ezt a műveletet végre hajtani?? 😄

2020. febr. 19. 14:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A tévé szoftverét kell frissíteni, a böngésző abba van integrálva. Ha jól emlékszem ez a menüben a legalsó "összes beállítás", majd a "terméktámogatás" menüpontban van.
2020. febr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Sehogy, a zárt rendszerű szoftver részei nem módosíthatók, ezáltal védett a vírusok vagy bármi károkozás ellen.

Az egész TV-firmware frissíthető, ha van hozzá frissítés a termék honlapján, vagy a TV letölti magának.

2020. febr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ezt a terméktámogatást én nem találom sehol.. 🤔 A tvn keresztül kell az LG honlapján frissítést találni??
2020. febr. 19. 14:36
 4/13 A kérdező kommentje:
Ok, megtaláltam. Következő probléma, hogy azt írja nincs új frissítés a tvre. Az a legujabb frissítés a honlapon, amit nekem a tv beállítás menüben is ír, hogy az van rajta.. Valami ötlet??
2020. febr. 19. 14:46
 5/13 Wadmalac ***** válasza:

Mikori jószág ez?

Mert az én LG tv-m több mint 4 éves és frissül folyamatosan automatikusan.

2020. febr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Fél évesek kb
2020. febr. 19. 15:17
 7/13 Wadmalac ***** válasza:

Silverlight formátum a videó.


Nem fogsz támogatást találni.


De ha van RTL Most előfizud, android mobileszközről futtathatod az appot, a videót és streamelheted a tv-re.

2020. febr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen ezt szoktam, csak így tudom használni de elég kényelmetlen.. Na mindegy, köszi a válaszokat.. Kicsit csalódtam most az LGben
2020. febr. 19. 19:21
 9/13 Wadmalac ***** válasza:

Samsungnál is ugyanez.

Maga a Silverlight a baj. A Flash leváltására hozták be, de nem nagyon vált be, ezért nem mindenki támogatja.

2020. febr. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon kaki..amennyire előre vannak az okos telefonok gyártásában, annyira rakás fos az okos TV..
2020. febr. 20. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!