Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Üdv ellopták az XBOX fiókomat...

Tusu72 kérdése:

Üdv ellopták az XBOX fiókomat olyan 150db játékkal! , sajnos hibás vagyok miatta mert a lányomnak is hozzáférést bitosítottam, ő meg az ismerőseinek de erről nem tudtam! Most mit tehetnék hogy viszza kerüljenek a játékok?

Figyelt kérdés
Sok évnyi gyüjtögetés,Xbox360 játékokat is számolom 300 game a veszteség!Valaki tudna jó megoldást azt nagyon szépen megköszönném?

#account #Xbox One #game software
2020. febr. 19. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Feljelentést kell tenni az ismerősök ellen információs rendszer megsértése miatt. Mivel te nem engedted meg nekik, hogy belépjenek, mégis megtették.
2020. febr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Reseteld a jelszót:

[link]


Ha ez nem segít, akkor vedd fel a kapcsolatot az Xbox ügyfélszolgálatával.

[link]

2020. febr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Írni kell a supportnak, faggatni őket és talán visszatudják adni ha több személyes adattal tudsz szolgálni.
2020. febr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha csak el nem lopták az email hozzáférést amivel regisztráltad a fiókot akkor vissza kellene tudnod szerezni. Ugyanis elvileg más nem tudja lecserélni az email címet amíg nem tud megerősítést küldeni róla. Resteled a jelszót ahogy feljebb linkelték. Utána Xbox Oneról még le is tudod törölni távoli hozzáféréssel ha sikerül belépni itt: [link] -> Eszközök


Ha volt/van bankkártya beregelve a profilra akkor ugyan ki nem tudják szedni az adatokat saját használatra, de vásárolhatnak vele a profilra korlátlanul.


360ról nem, de ha az illető be akar lépni online bármikor is akkor le lesz tiltva onnan is. Gondolom úgy "veszett el", hogy Xbox Oneon meg lehet osztani játékokat mással ha megadod a jelszavadat (Homeolás). Tudom, hogy most már okosabb vagy, de minden ilyen kérdésnél leírom ha lehet, hogy ilyet senki se csináljon olyannal akiben nem bízik meg 101%osan és nem ismeri személyesen is.

2020. febr. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy a lányom kavart az online haverjaival,nekem nem jött semmi figemeztetés hogy lepattintottak a fiókról,egyszer csak már nem tudtam a passworldömmel belépni,próbáltam jelszót módosítani de már így jártam!
2020. febr. 20. 09:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor vedd fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal.

[link]

Kapcsolatfelvétel zöld gombra kattintva, majd olyat válassz, ahol van telefonos hívás opció. Magyarul beszélő ügyfélszolgálatos fog hívni.

2020. febr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nos a lányom naívan hozzá segített a fíók ellopásához,kB egy hónapja(megvan a tolvaj email címe!)le vették az ellenörzésből a telefon számomat, az email címemet, vissza követhető minden nagyon profi volt a srác, most már tudom miért kérte el a telefonomat. Nem hibáztatom érte,az fáj a legjobban hogy mindent tagad.Kb 350000 Ft lett belerakva a fiókba!.Mindent kinyomtattam,összes vásárlás,miden mahinácioról!.Most mit tegyek, hova fordúljak?
2020. febr. 23. 03:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Rendőrség. Egyértelmű. Ez nagy értékű lopás, + még egyéb bűncselekmény. Ha megállapítják az üzletszerűséget (tehát eladogatja a játékokat a tolvaj) , akkor BIZTOSAN börtönbe kerül. Ha rá lehet fogni azt is hogy vannak társai akik erre álltak rá, akkor pedig "bűnszervezetben elkövetett, nagyértékű lopás, orgazdaság, és üzletszerűen ismétlődő blabla" lesz a bűnlajstrom.
2022. márc. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!