Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok olyan TV-t javasolni...

Tudnátok olyan TV-t javasolni lehetőleg 50 ezer alatt amiben nem kell kicserélni a LED boardot, Led paneljét, led világítását?

Figyelt kérdés
Én voltam az aki legutóbb kiírt egy másik kérdést ezzel a Led panellel kapcsolatban amiben a tv háttere elsötétül vagy a fele sötétedik el. Nos én úgy döntöttem,hogy le akarom cserélni a tv-met mert besokaltam,hogy évente megy tönkre. Nézhető így is ,hogy a fele kicsit sötétebb ,de előbb utóbb elsötétül az egész . Azt írtátok,hogy nem minden tv-nél kell ilyet cserélni. Tudnátok mondani nekem ilyen tv-ket linkekkel együtt ?
2020. febr. 20. 08:30
 1/1 Zzzoli ***** válasza:

Az a tartósteszten derül ki hogy melyik tévé mennyire üzembiztosra sikeredett.

Ha most valaki azt fogja neked írni hogy nekem van egy XX típusú tévém, ami 7 éves és a statisztikák szerint 0,5% a meghibásodási rátája, te olyat már nem fogsz kapni, mert már mondjuk 6 éve nem forgalmazzák.

Így nem lehet megmondani hogy melyik lesz tartós és melyik nem.

50 ezer alatt egyébként elég kevés tévé van, ami van is az alsó kategóriába tartozik.

Egyébként otthon is javítható a háttérvilágítás, még nagyon nagy szakértelmet sem igényel. Komplett led szalagokat is tudsz rendelni külföldi oldalakról nem túl drágán, ha szakszerűen beleteszed, fog működni.

2020. febr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!