Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Összetudom-e kötni régebbi...

Összetudom-e kötni régebbi tipusu orion 2140mtx color tv -egy mxq4k android tv box-al tévén nincs hdmi?

Figyelt kérdés

2020. febr. 21. 09:45
1 2
 1/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:
2020. febr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi van a tévén és mi van a boxon? Mert az analóg ki-/bemenetek általában kompatibilisek és egy párszáz forintos passzív cucc megoldja a gondot.
2020. febr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Wadmalac ***** válasza:

Mesélj, ebből a választékból milyen csatlakozók vannak azon az Orionon.

[link]

2020. febr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ne haragudj mérnök ÚR eszem ágában sincs,de vnem gondoltam ,hogy újból olvasod a kérdést
2020. febr. 21. 11:52
 5/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:

# 4

Ezt viszont én nem tudtam, hogy neked problémát jelent a korábbi azonos kérdésedre adott megoldó válasz.

2020. febr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
a boxon van sd-mmc usb 4db spdif 1db 1db hdmi 1db ethernet tápegység csatlakozó a tévén van 1db scart bemenet ,audio video bemenet l-r out bemenet
2020. febr. 21. 12:42
 7/13 Wadmalac ***** válasza:

Ilyet már próbáltam, mind kínai noname csoda, mármint csoda, hogy működik.

[link]


Működik, de jó xar a kép és melegszik mint az állat.



Ebben csak egy hangyányival több bizodalmam lenne:

[link]

2020. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék, a kérdező tényleg ennyire intelligenciahiányos, hogy elfelejtett megemlíteni egy bizonyos csatlakozót (is), ami ezen a boxon szokott lenni?

Meg még mást is elfelejtett láthatóan.

2020. febr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Wadmalac ***** válasza:

"hogy elfelejtett megemlíteni egy bizonyos csatlakozót (is), ami ezen a boxon szokott lenni?"

Sima antennakimenet régi tévékhez? :)

2020. febr. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:

# 9

Nem arról van szó, de a kérdezőnek nem kellett a segítség, fel sem fogta, szóra sem méltatta.

Nem értem az ilyen hozzáállást, de ő baja.

2020. febr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!