Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem működik a monitorom?

Miért nem működik a monitorom?

Figyelt kérdés

Van egy sapphire radeon rx550-es videókártyám és ha bedugom a monitort az alaplapi dugaszba akkor nem ad le képet a monitorra.

Miért lehet ez vajon?



2020. márc. 1. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát talán nem az alaplapi dugaszba kellene dugni, hanem a kártya dugaszába.
2020. márc. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja. Manapság az se kizárt, hogy nincs is alaplapi kártyád, hanem APU-val lehetne megoldani, de ha neked csak sima CPU-d van és nem APU, akkor az alaplapi dugaszok mögött nincs is semmi ami képet adjon. Jártam már így, jelezte is a gép a PC hangszórón, hogy CPU error, de a baj az volt, hogy nem APU volt, hanem CPU és dedikált kártya se volt a gépben. De mire erre rájöttem, vagy fél órát gugliztam.
2020. márc. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!