Az IPad vagy a digitális rajztábla a jobb?

Figyelt kérdés

Fiatal művész palánta vagyok és nem rég elkezdett érdekeln,foglalkoztatni a digitális rajzolás,csak hát nem tudom hogy milyen eszközt éri meg venni.

Ha lehet akkor indokot is szeretnék kérni.

Aki válaszol annak pedig előre is köszönöm!



2020. márc. 4. 21:38
 1/2 xKakashix ***** válasza:

én is a kettő között vacillálok...

én legtöbbször azt kaptam válaszként, hogy amelyik nekem kényelmesebb.. az ipad pro-nak ugye az az előnye, hogy egy önálló készülék, szóval nincs szükséges hozzá gépre, amit magaddal is cipelhetsz bárhova és másra is tudod használni.. pl jegyzetelésre tanuláshoz nagyon jó.. mostanában sok videót néztem róla és nagyon az ipad felé húzok.. csak hát nem egy olcsó mulatság, de biztos vagyok benne, hogy megéri

ha nincs rá nagy kereted akkor meg a rajztáblánál nincs jobb választás, ugye abból több fajta van a belépő szinttől kezdve a highend-ig

2020. ápr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én végülis gépet vettem. Az iPad olyan 300000 környékén van, a 2020-as modell pedig meghaladja. (ugye mindkettő a pro verzió) Szóval beruháztam egy Asus tuf Fx505 gépre, és egy középkategóriás táblára. Így most tudok rajzolni, játszani, és ingázáshoz is jó.

Ez eddig bejött.

2020. ápr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!