Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Akkus hangfalat fel kell tölteni?

Akkus hangfalat fel kell tölteni?

Figyelt kérdés
Pb ps 0307 hangfalam (új) a kijelzőjén kí ír egy akkumulátor jelet benne egy villámmal (pirosan) ez azt jelenti hogy le van merülve? Próbáltam telefon töltőre rácsatlakoztatni de nem tőltött. Rákerestem és semmit nem találtam róla. Lg hangszóróról találtam egy olyat hogy ha feltöltött akkor a kis pötty (a csatlakoztatható alatt) zölden fog világítani. Nekem eleinte csak pirosan világított később pedig sehogy. Ki kellett húznom/kapcsolnom hogy újra világitson (sajnos pirosan). Mint már írtam beépített akkumlátoros (ezért nem tudom hogy kell tölteni) nem lehet kiszedni, nem tudom hogyan/mit-mivel kell csatlakoztatni/osszedugni. Esetleg vki tudna segíteni?

2020. márc. 9. 22:40
 1/2 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Itt szerepel egy dugasztáp is:

[link]

Valamint említenek DC9V/1A tápot.

Nem mintha abból a kis dugasztápból kinéznék 9 W teljesítményt.

2020. márc. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Nekem eleinte csak pirosan világított később pedig sehogy."

A sehogy jelenti a feltöltött állapotot.

A piros pedig azt hogy tölt éppen.

2020. márc. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!