Milyen usb wifi adaptert ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Milyen usb wifi adaptert ajánlanátok, ami jól fogja a távoli wifit, és megbízható? Kb 5000Ft -ig.

2020. márc. 22. 14:49
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Ötezerért nincsenek csodák. Főleg most, hogy szinte világháborús viszonyok kezdenek kialakulni a járvány miatt. Ez az áraknak is betesz.


Ha még belefér +1-2 ezer akkor a ASUS USB-N14 -el járnál a legjobban. Ha nem akkor a TP-Link TL-WN822N -et mondanám. Ilyenen már nekem is volt. Elég erős jele van. Ahol a korábban a beépített antennás stick -em 1 egységet mutatott , ennél ugyan az 3 volt.

2020. márc. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha 2.4 GHz-s wifin hasznâlod, a tp-link tl-wn722n kitűnő lehet, én évek óta használom. Ahol pl. a laptop saját wifije semmit sem érzékel, ott még 50%-ot lât legalâbb. Az edigital-nál most 4300, ha jól emlékszem.
2020. márc. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, nekem is ilyen tp-link van, kb. 3500-ért vettem. A gép saját wifije nem vette az adást a mellettem levő lakásból, (egy belső fal választ el), ez viszont simán viszi.
2020. márc. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszokat.
2020. márc. 23. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!