Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés
Tornyi72 nevű felhasználó kérdése:

Vettem egy Tv okosítót, ha a youtubon nézek filmet vagy bármit mindig visszaugrik alaphelyzetbe mitől van ez?

Kérdések hasonló témában: TV okosító

márc. 24. 18:18  Privát üzenet  

A válasz

Szerintem azért vetted mert használni szeretnéd.

Ha nem alkalmas rá, a vásárlás helyén reklamálhatsz.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 27. 08:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Jvc autórádióm van. Csinálok neki egy beállítást és egy idő múlva az autó újraindítása után visszaáll alaphelyzetbe. Lehet ez a gyújtáskapcsoló hibája miatt?
Windows 10 alaphelyzetbe állítás?
Hogyan tudnám vissza állítani az xbox-omat alaphelyzetbe mert elszeretném adni?
Mit jelent ez a hibakod a telefonon c101b000? Nokia lumia 520-m van. Whatsapp-ot szeretnem letolteni. Kb felenel leall, visszaugrik es kiirja ezt a hibakodot. (elotte a telefon...
Keveset használt HAUSER kenyérpirítóm elromlott, a bekapcsoló gomb visszaugrik alaphelyzetbe. Javítható-e vagy ennyi volt?
Nokia 7230-ba vettem memóriakártyát de egyszer csak már ha megnyitnám akkor visszaugrik az alaphelyzetbe a menübe és elfehéredik a kép, mit lehet vele csinálni?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!