Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ti is észrevettétek, hogy...

Ti is észrevettétek, hogy mióta kitört a vírus többen maradnak otthon és jobban veszik a használt dvd lejátszókat?

Figyelt kérdés
Nem is elavult dolog a dvd lejátszó még ?
2020. márc. 26. 08:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Lejátszónak elavult már viszont az alkatrészekből elő lehet állítani virus ellenes vakcinát.
2020. márc. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem bizony. Sem a VHS lejátszó, sem a lemezjátszó (bekelit), sem a kazettás magnó. Attól, hogy van mai technika, nem szabad elfelejteni, hogy milyen jó az, ami régi és működő, és jó volna, ha lenne új belőlük újra.

Pl. MP3-on nem jön ki jól egyetlen klasszikus zenemű sem úgy, mint bakeliten vagy DVD-n.


Láttad a Cast Away (Számkivetve) c. briliánsan klasszis darabot? MP3-lejátszókkal ott maradt volna a szigeten, a VHS kezetták mentették meg az életét. :)

2020. márc. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sorry: A zeneművek esetében CD-re gondoltam, de a mondandón nem változtat.
2020. márc. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Zzzoli ***** válasza:
Honnan veszed észre hogy fellendült a használt dvd piac?
2020. márc. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én nem vettem észre.
2020. márc. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:
70%

Nem hiszem el, visszatért megint a DVD-lejátszós?

2018 év végén láttam itt először, hogy valaki DVD-lejátszót szeretne eladni a Jófogáson, de nem kell senkinek.

Utána rendszeresen visszatért a kérdés, különböző formában, de több esetben ismerős szövegekben (fogalmazást, írásképet, hibákat stb. tekintve).

Nem voltam egyedül, akik már kezdtünk hülyét kapni tőle.

Utóbbi hónapokban úgy tűnt, nem próbálkozik már.

2020. márc. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
négyes : neten hirdetésekben vettem észre.
2020. márc. 26. 08:47
 8/14 Zzzoli ***** válasza:

Azt elhiszem hogy növekszik a film letöltések száma a fájlcserélőkről és azt is hogy olyan is van aki eddig semmire sem használta a tévéjében, set-top boxában a beépített média lejátszót most fogja, de a használt lejátszók piaca szerintem is halott.

Sokan azzal is megelégszenek ha ugyan gyengébb minőségben de online stream oldalakról nézik a filmeket.

Másrészt ma már inkább abban gondolkodnak az emberek ha nincs lejátszó hogy a mobil eszközüket miként tudnák a televíziójukhoz csatlakoztatni és ehhez is létezik számtalan megoldás ma már.

2020. márc. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem tűnt fel a tömeges használt dvd lejátszó felvásárlási hullám.

De a wc papírt azért jobban viszik.

2020. márc. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
wc papaír nekem is feltűnt ,de ha érdekel utána lehet nézni,hogy egyre kevesebb a dvd lejátszó házhoz szállítása ,kiszállítása is. Jófogás kiírja . Máshol is meg lehet nézni ,hogy viszik mint a porcukrot. Hiába használt.
2020. márc. 26. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!