Kérem Segitsenek, olyan megoldást keresek rászoruló családnak, tv-t nézhessenek anélkül hogy ki kelljen mennie a szolgáltatónak. Esetleg tv be épített?

Figyelt kérdés

Sajnis tartozás fejében már nem tudják nekik bekötni. Idős és gyerekek is össze vannak zárva.

Én sem értek hozzá sajnos.

Szeretném ha lenne olyan megoldás,hogy megveszem és elviszem nekik. Legalább 1 magyar alap csatorna is megtenné.



2020. márc. 26. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

DVB-tuneres tévék képesek az ingyenes csatornákat fogni külön eszköz nélkül. Bár elvileg ha veszel egy set-top boxot ami ugyanerre képes és összekötöd vele a tévét, ugyanazt tudja. Csomagelőfizetés hiányában pedig csak az ingyen fogható csatornákat tudja vételezni.


[link]

2020. márc. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

MinDigTV a szokásos opció, csak legyen térerő az adott helyen. Attól függ, hogy elmegy szobaantennáról vagy külső kell hozzá.

Számíthat a lakás ablakának fekvése is az adóhoz képest (rálátás).

2020. márc. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

netflix

hbo go

30 nap ingyen van

2020. márc. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindigtv: 8 adó, de kell hozzá set top box és antenna. Ez ingyenesen nézhető.
2020. márc. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2020. márc. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Koax kábel nincs behúzva a lakásba? Mikor nekem kikapcsolták a szolgáltatást tartozás miatt, koaxon bejött 25 csatorna, kb. két hónapig így tévéztem.
2020. márc. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!