Hogy működik a netflix?

Figyelt kérdés
A barátomnak van fiókja és be van jelentkezve vele telefonon s laptopon. És ha én az én telefonomon is bejelentkeznek, akkor már letiltana? Vagy nm igazán értem.

2020. márc. 27. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod a jelszavát, stb, akkor elvileg be tudnál jelentkezni. Pont ez a fiókok lényege.
2020. márc. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elfizetési csomagtól függően az is meg van határozva hogy egyszerre hány eszközön lehet nézni, tehát még ez sem akadály amíg limiten belül maradtok.
2020. márc. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem. Rendben köszönöm a gyors válaszokat! A barátom azt mondta nm adja meg a jelszót mert letiltja magát. De akkor valószínűleg nm is akarja. Olyan csomagja van, hogy 5 embernek van benne fiókja.
2020. márc. 27. 18:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem akarja. Nem is lenne életszerű a szabály, hogy egy 5 felhasználós fiókban kötelező lenne egybegyűlnie 5 embernek egy háztartásban, hogy mindenki csak egy földrajzi helyről nézhetné, amit akar.
2020. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincsen olyan hogy 5 embernek van benne(???) fiókja.


EGY fiókkal, a legmagasabb uhd/hd csomag, az EGYIDEJŰ műsor nézést teszi lehetővé max. 4 eszközön.A lényeg hogy EGYAZON időben csak 4 streamet engedélyez a szolgáltatás.

2020. márc. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor ez mi? Erre gondoltam:

[link]

2020. márc. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Több felhasználói profil beállítása pl a család tagjai számára ugyanazon a regisztrációs(!) profil alatt.("felügyelettel" is ellátható)

Ha vagytok egy család,és apa,anya,kisfiú,nagyfiú,kislány,nagylány...érdeklődési körének megfelelő "saját" listát állíthat össze.A lista alapján kiválogatható a jelenleg elérhető ,és az ajánlókban reklámozott-jövő hét/hónapban megjelenő műsor.

A szolgáltatás, ezen lista (illetve a megnézett műsorok) alapján (is), személyre szabott ajánlásokat jelenít meg a feltételezett érdeklődési körben, az adottan belépett felhasználó kezdőlapján.

2020. márc. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!