Aktív hangfal kontakt hiba!?

Figyelt kérdés

Van egy SAL pax 225A hangfalam mellé egy pár (passzív) eddig tökéletesen működött, nagyin szerettem. Viszont most olyan problémával állok szemben hogy a hang minősége nem sokat de egy kicsit romlott és hol szól hol nem... Tehát bekapcsolom szól max hangerőn sem úgy mint eddig és ha megütöm vagy elkezdem mozgatni akkor hangosabb lesz ha tovább mozgatom (elég keményen) akkor Megint halkabb és így tovább... a hangszóróknak és azok forrasztásainak semmi baja.


Ha esetleg valami alkatrész cseréről van szó azt is meg tudom csinálni mivel erősáramot tanulok... de viszont nem sikerül rájöjjek hogy mi a hiba.


Már megkaptam egy korábbi kérdésben hogy ez egy ipari hulladék... köszönöm...

Az ilyen nemű, stílusú komolytalan hozzászólásokra nem vagyok kíváncsi!


Előre is köszönöm!



2020. márc. 31. 21:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve van neki egy már elég komoly búgása... Ez lehet szűrő kondi miatt?
2020. márc. 31. 21:06
 2/3 anonim ***** válasza:

"meg tudom csinálni mivel erősáramot tanulok" Ez a kettő mégis hogy függ össze?

Amúgy forrasztás hiba lesz biztosan. A búgás pedig igen, szűrőkondi.

2020. márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ezt úgy értettem hogy az ilyen forrasztások alkatrész cserél... nem okoznak gondot.


Egyébként köszönöm!

Holnap elkezdek forrasztási hibákat keresgetni...

2020. márc. 31. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!