Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik tv megbízhatóbb maximum...

Melyik tv megbízhatóbb maximum 100 ezer-ért?

Figyelt kérdés

Sziasztok, sajnos tv vásárlásra került sor, ugyanis a jelenlegi tv-m megadta magát, maximum 100-ezerig keresek tv-t.

Főként filmezésre,(720p,1080p) twitch (720p60p)

Ez a kettő dolog, amire használnám igazából.

+ ami fontos, hogy legyen rajta fejhallgató kimenet, ugyanis 2.1el használnám.


Ezekkel szemeztem, így ár alapján.

[link]


[link]


[link]


[link]


Illetve még valami, ezek ugye 48-50 colos tv-k, az első kettő nem 4k, ekkora kijelzőn nem kevés a 1080p már? (Amúgy sem játszanék 4k tartalmakat, ugyanis 30 megás internetem van, és itt ez a legnagyobb csomag ahol én lakom)

A másik az, hogy ha esetleg a 4k-s jobb vételnek bizonyul, azon nem lesz túl csúnya a 1080p már?


Ha valaki esetleg ezeken felül tud jobbat azt nagyon megköszönném, a lényeg, hogy 40" alá nem igazán mennék, ugyanis falra szerelve használnám, és 4-5 méter távolságból nézném.



2020. márc. 31. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
71%

Én az LG-t javasolnám. Az én sorrendem ez lenne:

LG

Sharp

Gaba/Horizon (de ezeket inkább ne)

2020. márc. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én is a kettő között vacillálok, Sharp elvileg LG kijelzőket használ, viszont 50hz, amiben a 100hzes motion elvileg csak hitegetés.

Az LG értelemszerűen megbízhatóbbnak hangzik (+60hz) már csak a neve miatt.(Bár pont ez az a típus amire a google is alig talál valamit : D ) (Ez nem jelent semmit, ettől még lehet rossz széria.)

2020. márc. 31. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!